Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Магнетски мобилен телефон Технолошки монтаж - Стари домини монарси

Магнетски мобилен телефон Технолошки монтаж - Стари домини монарси

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Магнетната монтажа се прицврстува на повеќето рамни површини со лепило од 3 метри. Моќни магнетни плочи се прикачени на задниот дел на вашиот уред и цврсто ќе го држат вашиот уред на монтирањето. Цената вклучува 3 магнетни плочи. Најдобар додаток за мобилни телефони за да ви помогнеме да одите без раце. Ласерски гравиран во САД. Одењето на рацете бесплатно никогаш не било полесно! Ова монтирање на магнетски мобилен телефон има цврста основа за монтирање што може да се придржува на повеќето рамни површини со помош на лепило за лепило од 3М. Вклучени се три магнетни плочи отпорни на гребење, што значи дека можете да ја користите оваа монтажа до 3 од вашите уреди (во одделни периоди). Откако монтирањата и плочите се безбедни, моќните магнети цврсто ќе го држат уредот на монтирањето, овозможувајќи конвенционална работа без раце!.

Кон својствата

Производи во категоријата