Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mahjong Holiday Joy 2014 за компјутер [преземете]

Mahjong Holiday Joy 2014 за компјутер [преземете]

DEN 31.84
 

Производот е достапен
Достапност

* Внимавајте на победи и најдобри времиња. Прославете ги празниците играјќи го овој празник тематска стратегија игра на Mahjong Solitaire. * Интуитивен интерфејс. Играта следи победи и најдобри времиња. Победете ги сите 60 табли и обидете се да го најдобро вашето време за играње. Лесно за учење, тешко е да се совлада. Плочките содржат нови разнобојни теми за празници и повеќекратни плочки за да изберат, вклучително и класични. Во оваа игра на табла за стратегии, вашата задача е да пронајдете и да одговарате на идентични плочки и да ја исчистите таблата. Играта следи победи и најдобри времиња. Симпатични, разнобојни нови сетови со тематски празници. Симпатични, разнобојни нови сетови со тематски празници. 60 нивоа за играње, од лесно до предизвик. * Нови сетови на празнични плочки.

Кон својствата

Производи во категоријата