Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мала Корпа За Отпадоци со капак беспрекорна текстура декоративен тапацир мек сјај ватиран Луксузен Корпа За Отпадоци Од Дрво Корпа За Отпадоци Тркалезна Корпа За ?

Мала Корпа За Отпадоци со капак беспрекорна текстура декоративен тапацир мек сјај ватиран Луксузен Корпа За Отпадоци Од Дрво

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

- Поради различните мерни инструменти, дозволете отстапување во рамките на 1-3см.- Приватност Ѓубре Канинтимен дизајн корпата за отпадоци отпорна на мирис е добро запечатена, спречува мирис. - Корпа За Отпадоци Од Бања Ѓубре Од Пелена Скријте ја грдата пластична кеса и скријте го целото ѓубре со грд изглед.- Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. ?СОВРШЕНО ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ : ова ѓубре од 7 литри/ 1,8 литри може да се вклопи во ограничен простор или тесен простор специјално, е убавата големина за бања, спална соба, канцеларија, детска соба, дневна соба, тоалет, апартмани, станови, кампери, camp, студентски соби, кабини и мали домови и други мали простори. Корпата за отпадоци со капак е добро запечатена, спречува мирис, не гледате како вреќата за ѓубре виси над страните на внатрешната корпа за отпадоци.

Кон својствата

Производи во категоријата