Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мали Чипка Пластични Плочи-7.5 | Слонова Коска Злато-Скратена | Пакет од 10

Мали Чипка Пластични Плочи-7.5 | Слонова Коска Злато-Скратена | Пакет од 10

DEN 100.80
 

Производот е достапен
Достапност

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : слонова Коска злато исечени чипка пластични плочи 7 " - 10 Парчиња. ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Се Одликува со исечен златен украс елегантен дизајн кој ја имитира убавината на природната чипка. ОДЛИЧНО ЗА СИТЕ НАСТАНИ : Користете ја оваа елегантна опција за садови за празници, свадбени приеми, угостителство, годишнини - именуваш!. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработена од издржлива тешка категорија, пластика со врвен квалитет што е направена да трае во текот на целиот настан. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : овие плочи лесно се чистат и транспортираат, што го прави вашиот настан ветре за поставување. Подобрете го изгледот на целокупниот пејзаж на масата со овие прекрасни чинии.

Кон својствата

Производи во категоријата