Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мали делови 500414RSN најлон неоткриени растојанија, должина од 1/2 OD, 1/4, за големина на завртки од 1/4

Мали делови 500414RSN најлон неоткриени растојанија, должина од 1/2 OD, 1/4, за големина на завртки од 1/4

DEN 61.12
 

Производот е достапен
Достапност

Должина : 1/4 ". Облик : круг. ОД : 1/2". ID : 0.252 ". Должина : 1/4". Облик : круг. OD : 1/2 ". ID : 0.252". 14x1/ 4 #1/2 тркалезен растојание најлон. Овој производ е произведен од мали делови. Овој производ е произведен во Кина.

Кон својствата

Производи во категоријата