Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
МАЛО_LUCKY_STORE Мека Стп Кожа Куче Кученце Мачка Превозникот Патување Пред Рамо Торба/Ранец, Мали, Розова

МАЛО_LUCKY_STORE Мека Стп Кожа Куче Кученце Мачка Превозникот Патување Пред Рамо Торба/Ранец, Мали, Розова

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Големина С : Градите : 32-42см / 12,5-16,5 инчи. Должина на стомакот : 19,5 см / 7,5 инчи. Должина на грбот : 24см / 9,0 инчи. Вашето домашно милениче ќе ужива во времето во торбата. Со торбата, нема да се грижите дали ќе го изгубите вашето домашно милениче повеќе додека излегувате. Модерната торба за миленичиња е многу пријатна И лесно Може Да Се Чува Чиста Вашето домашно милениче ќе ужива во времето Во торбата со торбата, нема да се грижите дали ќе го изгубите вашето домашно милениче повеќе Додека излегувате Материјал : внатрешниот дел е 100% памучна крпа, а надворешниот Е Стп Кожа Боја : Розова, Жолта, Сина, Беж Големина С : Должина На Стомакот : 19,5 см / 7,5 инчи Должина На Грбот : 24 см / 9,0 инчни Гради : 32-42 см / 12,5-16,5 инчи Големина М : должина на стомакот : 21,5 см / 8,5 инчи должина на грбот : 27 см / 10,5 инчи гради : 37-48 см / 14,5-18,5 инчи ГОЛЕМИНА Л : Должина На Стомакот : 22,5 См / 8,5 Инчи Должина На Грбот : 31 см / 12 инчи гради : 47-57 см / 18,5-22 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата