Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Malwe bralean графин саќе, вагинално затегнување и брифинзи за обликување на телото за жени девојки

Malwe bralean графин саќе, вагинално затегнување и брифинзи за обликување на телото за жени девојки

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Доколку наидете на какви било проблеми при купување и користење на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас на време, ние ќе служиме Вие 24 часа. Исто така, може да помогне во губење на тежината со промовирање на липолиза и забрзување на согорувањето на калориите.Браански графин саќе за затегнување и брифинзи за обликување на телото. Погоден е за долгорочно седење, малку стомак, мајка за обновување на телото. Спецификации : Тип : Краток материјал за bodyshaper : најлон, памучен стил : моден пол : жени Сезона : Сите сезони Вид на половината : Високи половини Карактеристики : Дише, дише, висока половината, контролата на стомакот, удобниот пакет вклучува : 2/3/5pcs x bralean графин саќе вагинално Затегнување и брифи за обликување на телото Забелешка : 1. Дизајн на честички за масажа на саќе, полесно да се чува топлината, со што може да се ослободи болката од матката. Забрзува метаболизам на телото : се покажа дека графен и турмалин ги активираат нервите и помагаат при лимфна дренажа. Вистинските бои на ткаенината може да бидат малку различни од онлајн боите заради различна компјутерска приказ и осветленост на светлината.

Кон својствата

Производи во категоријата