Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мандала вратоврска боја метал ретро wallидни слики што висат слика на сите печатени плакета постер железна плоча уметност декоративна мода

Мандала вратоврска боја метал ретро wallидни слики што висат слика на сите печатени плакета постер железна плоча уметност декоративна

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Функционален ретро wallиден декор : Секоја сликарска слика може да го направи вашиот живот позабавен, може да се користи за украсување на многу области, може да се примени во спална соба, канцеларија, кујна, барови, кафулиња, ресторани, соби за билијард, хотели, украс на wallидови за бања и многу Другите места, лесно создаваат едноставна, стилска и интересна животна атмосфера.Големина : Големината на ретро wallидната слика вклучува две димензии 20x30cm (7,9''x11.

Кон својствата

Производи во категоријата