Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Марг AC/DC Адаптер За Sony VAIO PCVA-SP2 PCVASP2 Кабел За Напојување Кабел PS Ѕид Домашен Полнач Влез: 100-240 VAC 50/60Hz Светска Употреба На Напон Psu

Марг AC/DC Адаптер За Sony VAIO PCVA-SP2 PCVASP2 Кабел За Напојување Кабел PS Ѕид Домашен Полнач Влез: 100-240 VAC 50/60Hz Светска

DEN 464.00
 

Производот е достапен
Достапност

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез. Марг AC/DC Адаптер ЗА Sony VAIO PCVA-SP2 PCVASP2 Звучник Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Домашен Полнач Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Светска Употреба На Напон Maines PSU. Производите се сертифицирани со УЛ, СЕ, ФКЦ итн. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг AC/DC Адаптер ЗА Sony VAIO PCVA-SP2 PCVASP2 Звучник Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Ѕид Домашен Полнач Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Светска Употреба На Напон Maines PSU. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. ①СИГУРНОСТ : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. ①СИГУРНОСТ : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат.

Кон својствата

Производи во категоријата