Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
МАРГ USB Податоци/Полнење Кабел Кабел Кабел Доведе За Laude K10 10.1 Андроид Таблет Компјутер Телефон

МАРГ USB Податоци/Полнење Кабел Кабел Кабел Доведе За Laude K10 10.1 Андроид Таблет Компјутер Телефон

DEN 1131.20
 

Производот е достапен
Достапност

24-часовна услуга на клиентите. секоја злоупотреба или неправилна употреба ќе ја поништи гаранцијата. Спецификации на производот : Тип На Приклучок : ВЛЕЗЕН Напон во сад : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Ширум Светот Користете I Влезен Фреквентен Опсег : 50-60 Hz Предупредувања : Не отворајте или менувајте го кабелот за напојување / кабел за напојување / кабел за напојување ве Молиме оставете ги децата, децата далеку од високонапонскиот извор на енергија i ве Молиме користете го под водичи на професионален електричар.Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез. МАРГ USB Податоци/Полнење Кабел Кабел Кабел Доведе За Laude K10 10. Е-Пошта : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања.

Кон својствата

Производи во категоријата