Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
МАШИНИСТ Б250ц Рударска Матична Плоча, Интел ЛГА 1151 Рударска Машина Матична Плоча со 12 ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР Слотови ДО УСБ 3.0 Слотови ЗА БТК/ЕТХ/ЗЕЦ/ИТН

МАШИНИСТ Б250ц Рударска Матична Плоча, Интел ЛГА 1151 Рударска Машина Матична Плоча со 12 ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР Слотови ДО УСБ 3.0

DEN 462.40
 

Производот е достапен
Достапност

Силна приспособливост : Вграден HDMI и VGA интегриран графички интерфејс со висока дефиниција, ефикасно ги намалуваат пречките во интерфејсот. Ако не знаете каде да го преземете возачот, се препорачува да го користите системот победа 10, што може да ви помогне да ги решите сите проблеми со возачот. DDR4 мемориски слот : оваа компјутерска матична плоча е дизајнирана со двоканален ddr4 мемориски слот, поддржува 2133/2400/2666/3200mhz фреквенција, може да се оверклокува, а максималниот капацитет на меморијата е 32 GB. Висококвалитетни материјали : главната табла е дизајнирана со регулирани кондензатори, кои можат брзо да започнат и да ги намалат пречките во интерфејсот и загубата на линијата. Lga 1151 приклучок за процесорот : Компатибилен Со intel 6th/7th Gen Core i3/i5/i7 (intel skylake целосна серија), Xeon E3 1230 V5, Celeron и pentium серија процесори. Прирачниците не се вклучени во пакетот и може да се преземат од оваа страница доколку е потребно. Откако матичната плоча ќе се инсталира нормално, ако нема дисплеј, нема подигање, нема слика, нема мрежна картичка, нема звучна картичка итн. Сите информации за овој производ може да се најдат во описот и сликите. Совети : Пред да ја купите оваа матична плоча, треба Да знаете дека првото време на стартување на сите рударски табли ќе биде подолго, околу 2-3 минути.

Кон својствата

Производи во категоријата