Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Машинки за коса СО LED Дисплеј, Професионален Тример За Коса Со Нула Јаз Тример За Т-Сечила Безжичен Рабови За Полнење Машини За Сечење Електричен Тример За Брада БЕЗ

Машинки за коса СО LED Дисплеј, Професионален Тример За Коса Со Нула Јаз Тример За Т-Сечила Безжичен Рабови За Полнење Машини

DEN 303.68
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајн на тример за СЕЧИЛА од 【_ т, дизајниран Со титаниумски материјал Од одделение и моќен мотор, многу е остар за да ја исечете косата, а исто така е идеален за употреба за бричење на брадата и бричење на косата на телото без да ја повредите кожата, особено се користи за дизајн на фризура за постава. По целосно полнење, можете да го користите сам. Мултифункционалниот тример за чешлање може да се користи и како тример за коса на лицето, брадата и телото, обезбедувајќи удобно искуство за чешлање. ✂●Вграден Лцд-Екран● Вградениот Лцд-Екран може да ја прикаже моќноста во реално време и да обезбеди навремени потсетници за полнење, за супериорно искуство со клипинг. Треба само да ја поврзете блендата со која било USB порта за полнење. Тример За машка коса и Брада Безжични и Електрични машинки За полнење Професионален Комплет Со Повеќе сечила за различни потреби За кастрење Т-Сечилото Со нула јаз За прецизно кастрење Идеално И за лична и за берберска употреба Заменливи глави за прилагодено кастрење. ✂+ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Дизајниран Да ви даде максимална слобода и контрола додека користите, оваа паметна машинка доаѓа без кабел! Може да имате лесно, економично чешлање дома, заштедувајќи време и пари.

Кон својствата

Производи во категоријата