Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Машка мастурбатор џебна пичка со 3Д реален текстуриран тунел, секс -шетач со животна вагина, возрасни сексуални играчки за мажи мастурбација

Машка мастурбатор џебна пичка со 3Д реален текстуриран тунел, секс -шетач со животна вагина, возрасни сексуални играчки за мажи

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

Машкиот мастурбатор е изработен од телесен материјал TPE, кој е мек како вистинска кожа и е многу удобно за допир. Машките сексуални играчки се многу лесни за чистење, само користете вода за проток за да го исплакнете каналот, а потоа исушете го воздухот, ве молиме, чувајте го на чисто и суво место. Дискретно пакување : Ние ја цениме приватноста на нашите клиенти. Не го изложувајте на загревање или директна сончева светлина. Машкиот мастурбатор е изработен од телесен материјал TPE, кој е мек како вистинска кожа и е многу удобно за допир. Машка мастурбатор џебна пичка со 3Д реален текстуриран тунел, секс -шетач со животна вагина, возрасни сексуални играчки за мастурбација на мажи. Цилиндричната големина е лесна за држење и одговара на повеќето големини. Вистинската големина. Ве молиме, проверете дали производот е ослободен од дефекти пред употреба. Машките сексуални играчки се многу лесни за чистење, само користете вода за проток за да го исплакнете каналот, а потоа исушете го воздухот, ве молиме, чувајте го на чисто и суво место. Ви препорачуваме да го користите со подмачкување базирана на вода за подобро сексуално искуство. Дискретно пакување : Ние ја цениме приватноста на нашите клиенти.

Кон својствата

Производи во категоријата