Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Машка поштенска качулка во тешка категорија за зимска маичка, руно Шерпа, наредена топла јакна

Машка поштенска качулка во тешка категорија за зимска маичка, руно Шерпа, наредена топла јакна

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

55% памук45% полиестер. Затворање на поштенски патент. Машинско миење. Топла зимска худи : 55% памук/45% полиестер, густата и мека шерпа, обложена ве одржува топло и удобно во ладно време. Обичен џем -палто : Менс дуксери по поштенски дизајн, дизајн со качулка со прилагодлива влечење, опремена со 2 странични водоотпорни џеб и може да ви ги засили рацете или телефонот и клучевите и така натаму. Висококвалитетна маичка : Тенок вклопување, ребрести манжетни и hemline се прилепуваат на вашето тело со целокупна заштита од студениот ветер. Мажите дебели дуксери одговараат на дневно носење, канцеларија или дома, џогирање или други прилики. 2022 New Надградба : Ткаенината е поудобна и мека, патент потрајни, подобро вклопување и изработка и повеќе избор на боја. Комплетна џемпер на Зити би бил совршен подарок за вашиот татко, сопруг, син или момче. Совети : се спротивставува на пилинг, отпорно на избледување и поддржува машинско миење. Изберете ја големината Повикајте на нашата табела со големина, ќе ви помогне да добиете вградена големина.

Кон својствата

Производи во категоријата