Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Машки кошули за пливање, осип чувар UPF 50+ УВ Сонце за заштита од сонце Брза сув риболов маици со кратки ракави

Машки кошули за пливање, осип чувар UPF 50+ УВ Сонце за заштита од сонце Брза сув риболов маици со кратки ракави

DEN 367.84
 

Производот е достапен
Достапност

80% најлон, 20% спандекс. Затворање на заклучување. Заштита на УВ : UPF 50+ ткаенина Помогнете да ги блокирате штетните УВ зраци на Сонцето за да можете да останете надвор во вода, подолго. Премиум чешла за осип за мажите направени од дише, истегната, лесна и брза суво ткаенина. Дизајн : Шарени рефлексивни логоа за засилена видливост и мода. Ергономски удобен дизајн - Оваа кошула за пливање има јака без ознака и рамни споеви за заклучување за да се намали размавта и да се зголеми удобноста. Разновидност удобна за разни активности на спортови и плажа, вклучително и одбојка на плажа, пливање, кајак, сурфање, фудбал, лизгање на воден парк, оф -шор риболов, трчање, возење велосипед, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата