Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Машки ракави за ледени ракави летни возења возејќи ракав ракав ракав тенки ледени свилени ракавици

Машки ракави за ледени ракави летни возења возејќи ракав ракав ракав тенки ледени свилени ракавици

DEN 3290.08
 

Производот е достапен
Достапност

Едноставни и ладни ракави за сончање во лето, убави и дарежливи, удобни и дишени сончани и сончање. Возење и возење велосипедска заштита од сонце, еднослоен дише и удобна ткаенина. Надилка ракав за ракави ракави ракави на ракав мраз свила, летово лабаво. Поради рачно мерење, оставете грешка од 2-3 см. Прилагодливиот еластичен опсег, големина на само-прилагодување, може да се носи со маснотии или тенки. Не затнат или топло, освежувачко и дише. Ткаенината е деликатна и пријателска за кожата, и е освежувачка и дише за носење. Возење и возење велосипедска заштита од сонце, еднослоен дише и удобна ткаенина. Поради различни набудувачи, бојата може да биде различна, ве молиме разберете. Прилагодливиот еластичен опсег, големина на само-прилагодување, може да се носи со маснотии или тенки.5*17*25cmpackage Вклучува : Покрив за сончање*1 пар (со исклучок на други демонстративни предмети) вид совети : 1. Не затнат или топло, освежувачко и дише.Едноставни и ладни ракави за сончање во лето, убави и дарежливи, удобни и дишени сончани и сончање. Ткаенината е деликатна и пријателска за кожата, и е освежувачка и дише за носење.

Кон својствата

Производи во категоријата