Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Унисекс Клип-На Протези Еластична Виножито Музика Белешка Суспендер И-форма Прилагодливи

Машки Унисекс Клип-На Протези Еластична Виножито Музика Белешка Суспендер И-форма Прилагодливи

DEN 977.60
 

Производот е достапен
Достапност

еластична. Произведено во САД Или Увезено. Затворање на клипот. Ширина ; 1 Инч, Максимална Должина ; Приближно 42 Инчи. Висококвалитетни прерамки Во стилот На грбот. Една Големина Најмногу Одговара. Материјал : Еластична ткаенина. Унисекс Клип-На Протези Еластичен Суспендер Y-назад блескави суспендер Целосно еластичен И целосно прилагодлив Може Да се користи како обичен Или формален суспендер Лесен За поврзување со панталони со ширина на клиповите ; 1 Инч Максимална Должина ; Приближно 42 Инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата