Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Масикен силиконска маска за покривање и перница за лице за потрага по окулус, заштита на главата на капакот на главата, додатоци за замена на подлогата за лице, отпо

Масикен силиконска маска за покривање и перница за лице за потрага по окулус, заштита на главата на капакот на главата, додатоци

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Оригиналниот дизајн на патенти на Masiken штити од ударите на влијанијата, тој е лесен против фрлање, за да се спречи какво било оштетување на слушалките за VR VR Oculus Quest. Anti-sweat на слушалките за игри на Oculus Quest VR спречуваат да се отвори светло-истекување VR капакот на окото, капакот на главата на личноста спречува случајно кршење на вашата сакана потрага по Oculus.

Кон својствата

Производи во категоријата