Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Маска Од Глина Авокадо Маска За Стапчиња Од Мртво море Природна Органска Маска Од Кал Од Зелен Чај Длабоко Чистење Маска За Отстранување На Црни Точки Негување Хид?

Маска Од Глина Авокадо Маска За Стапчиња Од Мртво море Природна Органска Маска Од Кал Од Зелен Чај Длабоко Чистење Маска За

DEN 223.84
 

Производот е достапен
Достапност

МАСКА ЗА ДЕТОКСИКАЦИЈА за ТРЕТМАН НА АКНИ : ја забрзува природната ексфолијација, извлекува токсини и нечистотии, ја контролира маснотијата и ја враќа p H рамнотежата. Екстракт Од Зелен Чај. СПА КВАЛИТЕТ ЛУКСУЗ : Зошто да потрошите богатство на скапи спа третмани кога ќе можете да ги добиете истите резултати дома? Оваа неверојатна маска вклучува целосно природни состојки како Кал Од Мртво Море, Авокад,Зелен Чај, Сок Од Алое Вера и Масло од Јојоба. Третман На Акни.Со екстракти Од Зелен Чај кои се грижат за кожата и ја ублажуваат иритацијата.

Кон својствата

Производи во категоријата