Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Масло за мирис на торта со кафе - миризливо масло од премиум одделение - 100мл/3.3oz

Масло за мирис на торта со кафе - миризливо масло од премиум одделение - 100мл/3.3oz

DEN 409.60
 

Производот е достапен
Достапност

Не за внатрешна употреба или производство на мелем за усни. 3,3 мл стакло килибарско шише со лесно дистрибуција на евра -капнување (капнувач вметнување во шише) капа. Флеш точка> 200. Наменет е само за козметика и домашна употреба. Препорачаната употреба на ова мирисно масло е за дифузија на домови и автомобили; разредени во формулациите за нега на телото; Производи за чистење на свеќи; и постојни незнаени производи. Флеш точка> 200. Овој производ е масло од мирис и, како таков, нема терапевтска вредност. Препорачаната употреба на ова мирисно масло е за дифузија на домови и автомобили; разредени во формулациите за нега на телото; Производи за чистење на свеќи; и постојни незнаени производи. Не за внатрешна употреба или производство на мелем за усни.

Кон својствата

Производи во категоријата