Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MasterCool 59161 Brass R410A, R22, R404A 2-насочен мерач на повеќекратни мерачи со 3-1/8 инчи мерачи, 3-60 инчни црева и стандардни фитинзи од 1/4 инчи

MasterCool 59161 Brass R410A, R22, R404A 2-насочен мерач на повеќекратни мерачи со 3-1/8 инчи мерачи, 3-60 инчни црева и стандардни

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Забележете ги и двата вентили на мерачот на повеќекратни мерачи поставени со вртење на високите и ниските копчиња во насока на стрелките на часовникот. Во Master Cool, секој колектор што го градиме е изграден за да трае.

Кон својствата

Производи во категоријата