Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мат Ајлајнер Прајмер, 1 Парчиња Течен Ајлајнер Прајмер Мат Сенка За Очи Прајмер База, Спречување На Мрсни Капаци и Туткање Око Водоотпорен &засилувач; Smudgeproof За Сите

Мат Ајлајнер Прајмер, 1 Парчиња Течен Ајлајнер Прајмер Мат Сенка За Очи Прајмер База, Спречување На Мрсни Капаци и Туткање Око

DEN 143.84
 

Производот е достапен
Достапност

Мат текстура, истакнувајќи го чувството за квалитет една сенка за очи во нова формула која обезбедува светла Заситена боја Со висок удар со еден удар. Мат текстура, истакнувајќи го чувството за квалитет.

Кон својствата

Производи во категоријата