Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мат Финиш Кармин За Жени, Изглед На Куршум, Долготраен Кармин, Водоотпорен Пигмент Кафеав, Гол Долг Кармин Кармин

Мат Финиш Кармин За Жени, Изглед На Куршум, Долготраен Кармин, Водоотпорен Пигмент Кафеав, Гол Долг Кармин Кармин

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Светли бои : овој кармин може да ви даде богат и жив сјај за усни, давајќи ви трајна смелост и богата боја, пробувајќи секакви бои. Мека текстура : има многу удобна мат и мека кремаста текстура со кадифена завршница. Лесна, супер навлажнувачка, свиленкаста текстура и удобност. Лесно за шминкање. Издржливост : Супер издржливост, до 24 часа. Дури и бакнувањето, јадењето и пиењето не се валкаат. Во различни прилики, нема потреба да се грижите за срамот од избледување на карминот и нема потреба често да додавате боја на усните. Најдобар подарок : погоден за роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките или други фестивали, за лична употреба или како подарок на мајка, сопруга и девојка. Гаранција на производот : ние сме посветени на создавање висококвалитетни производи и услуги за вас. Ако имате какви било прашања во врска со производот, секогаш можете да не контактирате преку е-пошта. ЗИТАИНИ ќе ви обезбеди услуги и помош во рок од 24 часа. +Трајно / светло / Навлажнувачко +нето тежина : 5g ®пакетот вклучува : 1x кармин.

Кон својствата

Производи во категоријата