Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Maticoopx Автоматски отвор за врата од пилешко кокошка, со сензор за тајмер и светлина, алуминиумска врата

Maticoopx Автоматски отвор за врата од пилешко кокошка, со сензор за тајмер и светлина, алуминиумска врата

DEN 1439.84
 

Производот е достапен
Достапност

И сензитивноста на сензорот за тајмер и сончева светлина е прилагодлива за да ги задоволите вашите различни потреби кога сакате вратата да се отвори или затвори. Нема потреба да бидете експерт за технологија за да ја поставите вашата врата. Ако без екран на екранот, би било незгодно да ја поставите вратата, бидејќи не можете директно да ги видите вашите поставки на екранот, тоа е повеќе како „претпоставка работа“ на поставките.

Кон својствата

Производи во категоријата