Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мебел За Ѕидови ЗА Мачки ФУКУМАРУ, Вклучувајќи Чекор За Качување Мачки, Лебдечка Ѕидна Полица Со Подлога За Гребење Мачки, Дрво За Активност На Мачки Со Столпчиња З?

Мебел За Ѕидови ЗА Мачки ФУКУМАРУ, Вклучувајќи Чекор За Качување Мачки, Лебдечка Ѕидна Полица Со Подлога За Гребење Мачки, Дрво

DEN 1092.80
 

Производот е достапен
Достапност

САМОСТОЈНИ Полици За Мачки-дрвото За Мачки обезбедува дизајн на повеќе нивоа за да го задоволи инстинктот на вашата мачка да се искачи. Полиците за мачки на ѕидот им даваат на вашите мачки пријатно опкружување за да бидат активни и среќни. Лесно За Инсталирање-Едноставно дупчете мали дупки за сидрата и зашрафете ги полиците на ѕидот, користејќи ги завртките и ѕидните сидра вклучени во нашиот пакет. Зачувајте го просторот во вашата соба, најдобриот мебел за мачки од кој можете да изберете. Безбедно И Природно - нашата прекрасна полица е направена од 100% Дрво. Не ризикувајте ја безбедноста на вашата мачка со поевтин модел. Користете ја нашата полица, можете да се чувствувате сигурни дека вашата мачка е безбедна во игра. Поради природното дрво, секој има мала разлика. Додава Во Декорот На Вашиот Дом-Нашиот стилски ѕиден костур за мачки, со неутрални тонови, беспрекорно се вклопува во речиси секој вид мебел за домови. Искрено се надеваме дека нашиот мебел за мачки помага да ја претворите вашата куќа во дом. Димензија Информации : за повеќе детали димензија, ве молиме проверете на секој производ страница.

Кон својствата

Производи во категоријата