Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Медицински гордост што може да се употреби топла и ладна пакувања за топла и ладна терапија [2 влошки за гел] - микробранови за греење и пакувања со мраз за повреди - м

Медицински гордост што може да се употреби топла и ладна пакувања за топла и ладна терапија [2 влошки за гел] - микробранови

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

· Привремено олеснување на болка во мускулите и зглобовите. Смирувачка топла и ладна терапија за кој било привлечен дел од вашето тело-напојувана од најдобрите пакувања за компресирање на еднократно користење од страна на Медприд!.

Кон својствата

Производи во категоријата