Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
МЕДРОК УРОЛОГ Тамблер Нерѓосувачки Челик 20оз, Господи Водич Моите Раце Моето Срце Бубрег Лекар Подарок За Роденден Божиќ, Националниот Ден На Лекарот Урологија Не?

МЕДРОК УРОЛОГ Тамблер Нерѓосувачки Челик 20оз, Господи Водич Моите Раце Моето Срце Бубрег Лекар Подарок За Роденден Божиќ, Националниот

DEN 399.20
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал Од Нерѓосувачки Челик : Изграден да трае, Машината е изработена со квалитетен нерѓосувачки челик за дополнителна издржливост. 20оз Капацитет : Наполнете го со сода, смути, сок, кафе, топло чоколадо или вода. Доволно е голем за да собере доволно количество од вашиот омилен пијалок на вистинската температура. Еко-Пријателски И Еднократно : Исечете ја пластиката со нашата еднократна употреба, еколошка гимнастичарка. Внимателен Подарок : совршен подарок за себе или омилени соработници. Погоден за секоја пригода Како Роденден, Божиќ, Пензија,.. Рачно миење само со вода и благ детергент. Ви претстои тежок ден - чувајте го омилениот пијалок близу за да го поминете со стил!. Looking, дали барате доверлив гимнастичар што може да го одржува вашиот омилен пијалок ладен или топол со часови додека напојувате во текот на денот? Поздравете ги нашите гимнастичари. Со својата технологија за вакуумска изолација со двојни ѕидови, никогаш повеќе нема да мора да се грижите дали вашиот пијалок ќе се загрее.

Кон својствата

Производи во категоријата