Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Meijiafei на отворено/затворено 4 x8 Ве молиме користете друг знак на врата за деловна продавница, продавница, кафе, канцеларија, ресторан

Meijiafei на отворено/затворено 4 x8 Ве молиме користете друг знак на врата за деловна продавница, продавница, кафе, канцеларија,

DEN 191.84
 

Производот е достапен
Достапност

Ве молиме користете друга врата (десно). Материјал : 3мм ПВЦ +УВ печатење. Големина : 8 "x4" (20,3 x 10.16cm). Назад со лепило од 3 метри, лесен за инсталирање. Совршен за секој комерцијален простор, како канцеларии, продавници, ресторани, продавници. Ве молиме користете друга врата (десно). Материјал : 3мм ПВЦ +УВ печатење. Големина : 8 "x4" (20,3 x 10.16cm). Назад со лепило од 3 метри, лесен за инсталирање. Совршен за секој комерцијален простор, како канцеларии, продавници, ресторани, продавници.

Кон својствата

Производи во категоријата