Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мекгрегор Шок Апсорпција База Во Собата

Мекгрегор Шок Апсорпција База Во Собата

DEN 3199.52
 

Производот е достапен
Достапност

Едноделната обликувана гума држи до удари со штипки на играчите. Амортизираниот дизајн ја апсорбира силата од лизгачкиот плеер за да помогне да се избегнат повреди што би можеле да ја завршат сезоната на играчот. Отстранливиот централен столб го олеснува отстранувањето на основите кога треба да се складираат или заменат. Вклучува три основи што можат да се користат за означување на првата, втората и третата основа на дијамантот. Вклучени основи : Прва основа, Втора основа, Трета основа. Не вклучува прицврстувачи на земја. Мекгрегор Ббасрик Мекгрегор Амортизација База (ВО собата).

Кон својствата

Производи во категоријата