Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
МЕЛАНКО Пловечки Ѕид, Дрво И Крива Метални Полици, За Спална Соба, Дневна Соба, Кујна, Расадник, Сет од 3, Природни

МЕЛАНКО Пловечки Ѕид, Дрво И Крива Метални Полици, За Спална Соба, Дневна Соба, Кујна, Расадник, Сет од 3, Природни

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

ПРИВЛЕЧЕН ДИЗАЈН : боровото дрво со природна завршница и уникатните, метални загради додаваат рустикален изглед на вашиот декор. ЛЕСНО ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : вклучува хардвер, упатства и сидра со шаблон и ниво за ваша погодност; потребно е одредено склопување. ПРИВЛЕЧЕН ДИЗАЈН : боровото дрво со природна завршница и уникатните, метални загради додаваат рустикален изглед на вашиот декор. ЛЕСНО ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : вклучува хардвер, упатства и сидра со шаблон и ниво за ваша погодност; потребно е одредено склопување. КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : една ѕидна полица од 18 инчи (држи до 7 килограми), една ѕидна полица од 14 инчи (држи до 6 килограми) и една ѕидна полица од 10 инчи (држи до 5 килограми). РАЗНОВРСНА : прикажи рамки за слики, вазни, книги, нокти и многу повеќе. Боровото дрво со природна завршница и уникатните, метални загради додаваат рустикален изглед на вашиот декор. Украсете го вашиот дом со овој Комплет Од 3 Лебдечки Полици За Ѕидови Од Дрво И Метална Крива За Спална Соба, Дневна Соба, Кујна и Расадник. СОЗДАДЕТЕ СВОЈ ДИСПЛЕЈ : закачете ги полиците заедно или одделно за прилагоден изглед. Потребно е некое собрание. Мери 18 х 4,38 х 4,5, 14 х 4,38 х 4,5 и 10 х 4,38 х 4,5 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата