Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мендини МБР-30 Среден месинг Б рамен баритонски рог со клипови од не'рѓосувачки челик

Мендини МБР-30 Среден месинг Б рамен баритонски рог со клипови од не'рѓосувачки челик

DEN 1585.60
 

Производот е достапен
Достапност

Лакиран жолт месинг тело и bellвоно средно ББ баритонски рог. Лесен, .528 "Боре, 9" исправено bellвонче, 3 не'рѓосувачки челик мазни акциони клипови. Вклучува : Сребрена позлатена уста, про-делуксе тврд случај, крпа за полирање и пар нараквици. Бонус : Сесилио 92-Д хроматски/стринг приемник со метроном. 1 година гаранција против дефекти на производителот. Лакиран жолт месинг тело и bellвоно средно ББ баритонски рог. Лесен, .528 "Боре, 9" исправено bellвонче, 3 не'рѓосувачки челик мазни акциони клипови. Вклучува : Сребрена позлатена уста, про-делуксе тврд случај, крпа за полирање и пар нараквици. Бонус : Сесилио 92-Д хроматски/стринг приемник со метроном. 1 година гаранција против дефекти на производителот. Мендини од Сесилио МБР-30 Средниот баритонски рог е опремен со цевка за олово од розово-месинг, што му дава на овој инструмент топол, богат и целосен звук на звук. Лесниот и 9 „Bellвоно дизајн ќе ги комплиментираат играчите на сите нивоа на изведба. Овој модел користи 3 врвни акциони вентили со клипови од не'рѓосувачки челик за брзо и одговорно дејство.

Кон својствата

Производи во категоријата