Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Менс поставува 2 парчиња облека за кошула модни патеки обичен сет плус големина со долг ракав и панталони мажите тенок вклопуваат волна костум

Менс поставува 2 парчиња облека за кошула модни патеки обичен сет плус големина со долг ракав и панталони мажите тенок вклопуваат

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

100% полиестер. Увезени. 【Материјал】 Изработено е од високо квалитетни материјали, доволно издржливо за вашето дневно носење. 【Оскории】 Погодна пригода : слободно време, канцеларија, работа, датум, забава, патување, шопинг. Разновидните стилови и бои ја надополнуваат вашата гардероба за модерен, без напор шик изглед. 【Совпаѓање】 Удобно, тенок вклопување, секојдневно носење, многу големо истегнување, удобно за носење, двојно шиење на дното на игла, потрајно, задолжително за. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите нарачка. Менс сетови 2 парчиња облека за кошули модни патеки обичен сет плус големина долг ракав и панталони Менс тенок вклопна волна suitseason : Четири сезони : Menmaterial : Polyester Decoration : Zipper/Solid Cleloth должина : Редовна должина : Long Collar : Свртување на типот на колкот Добивате : 1 блуза+1 Панталони Боја : Сива големина : Малите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Кон својствата

Производи во категоријата