Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Менс Сатен Боксери Шорцеви Свилени Шорцеви Долна Облека Свила Спиење Шорцеви Дневна Плажа Шорцеви

Менс Сатен Боксери Шорцеви Свилени Шорцеви Долна Облека Свила Спиење Шорцеви Дневна Плажа Шорцеви

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Премиум 100% полиестерска сатенска ткаенина, Луксузна ткаенина со мала тежина со свиленкасто чувство. Еластичен струк за удобно вклопување,Цврсти двојно зашиени шевови, контрола на квалитетот. Без досадно триење на кожата, слободен цел ден. ОДЛИЧНО КАКО ПОДАРОК, Совршен Подарок за Роденден, Денот на Таткото и Годишнината. Машинско перење на ладно, а не белило, суво рамно.

Кон својствата

Производи во категоријата