Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mepra гурманска лажица гроздобер Оро, 48 парчиња.

Mepra гурманска лажица гроздобер Оро, 48 парчиња.

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Безбедно миење садови направени во Италија со највисок квалитет од 18/10 не'рѓосувачки челик, многу издржлив, ергономски. Тестирани и за повеќе од 3000 миења во комерцијална машина за миење садови. Специјалниот процес на позлата со титаниум, оригинал, развиен од НАСА, му дава на површината на не'рѓосувачки челик екстра-тврдост и ја прави машината за миење садови. Тестирани и за повеќе од 3000 миења во комерцијална машина за миење садови. Не'рѓосувачки челик е обложен со PVD титаниум обложување, финишот е издржлив, иноксид, безбеден за миење садови и безбедна храна Процесот на производство не е галвански и не произведува загадување. Гурманска лажица гроздобер Оро, 48 компјутери. Финишот е издржлив, иноксид, машината за миење садови и безбедна храна. Подобрете го вашето искуство за јадење со овој прекрасен италијански прибор.Безбедно миење садови направени во Италија со највисок квалитет од 18/10 не'рѓосувачки челик, многу издржлив, ергономски. Не'рѓосувачки челик е обложен со PVD титаниумски облога. Тестирани и за повеќе од 3000 миења во комерцијална машина за миење садови. Подобрете го вашето искуство за јадење со овој прекрасен италијански прибор.

Кон својствата

Производи во категоријата