Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Merry Andrew 1958 американски постери за половина лист

Merry Andrew 1958 американски постери за половина лист

DEN 800.00
 

Производот е достапен
Достапност

Половина лист (22x28). Нерасположено. Валани / не се свиткани. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Половина лист (22x28). Нерасположено. Валани / не се свиткани. Забележете дека големините се приближни и наведени во инчи. Вистинската големина може да варира за еден сантиметар или повеќе. Доколку сакате точните димензии, побарајте пред да нарачате. Ние секогаш сме среќни да обезбедиме детален извештај за состојбата, како и дополнителни слики од предметот на барање. Ако сте загрижени за состојбата, побарајте детали пред да купите. Оригинален половина лист од САД за Мери Ендру од 1958 година. Состојба : фино валана состојба. Музички Дани Кеј и Ангели. Големина : половина лист, 22x28 инчи. Филм во режија на Мајкл Кид и starsвездите Дани Кеј.

Кон својствата

Производи во категоријата