Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Место картички за забава за Денот на мајката, картички за уредување на име, картичка за место за седење за маса, картички во стил на шатори за свадба, туш за невеста, ?

Место картички за забава за Денот на мајката, картички за уредување на име, картичка за место за седење за маса, картички во

DEN 156.80
 

Производот е достапен
Достапност

5”, кои се лесни и јасно преклопување. 5) Постојат повеќе различни картички за седење за да изберете во нашата продавница, да дојдете и да купите!. Картите за стил на шатор се претходно оценети за да се склопат на 2 ”x3. Убавиот дизајн и боите додаваат вибрации на забавите за Денот на вineубените или специјалните настани. 2) Големина : Нашите картички за место 4 ”x3. Погоден за декор на маса и на отворено. Погоден за декор на маса и на отворено. Можете да користите какво било пенкало по ваш избор без да се грижите за мастило. Можете да користите какво било пенкало по ваш избор без да се грижите за мастило. Убавиот дизајн и боите додаваат вибрации на забавите за Денот на вineубените или специјалните настани.1) Одличен квалитет : Нашите картички за табели се отпечатени на бело -картички со бела картичка во тешка категорија. 1) Одличен квалитет : Нашите картички за табели се отпечатени на бело -картички со бела картичка во тешка категорија.

Кон својствата

Производи во категоријата