Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Метабо- 18V возвраќајќи го голи, обработка на дрво

Метабо- 18V возвраќајќи го голи, обработка на дрво

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Постојат многу причини за ова : тие се машини со високи перформанси и извонредно лесни и компактни. Рачни, хибридни и целосно автоматизирани системи за склопување. Германски инженеринг и генијалност.

Кон својствата

Производи во категоријата