Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Метална бакарна фолија од сизивоја, чиста бакарна лим, фолија од бакарен лим метал, идеален за архитектонски апликации , месинг плоча од месинг плоча

Метална бакарна фолија од сизивоја, чиста бакарна лим, фолија од бакарен лим метал, идеален за архитектонски апликации , месинг

DEN 1235.20
 

Производот е достапен
Достапност

Различни спецификации се достапни за подобро да ги задоволат вашите потреби. Одлично за заварување и ласкање. Месинг -еколошки месинг има одлична пластичност, голема јачина, добра обработливост, заварување и добро.Блас ролна со листови може да се завари, може да се обработи на ракотворби, декоративни делови, додатоци, итн.Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издржи обработка на топол и ладен притисок.хард, силна, висока чистота. Месингот има голема јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може да издржи добро обработка на сила во топли услови.хард, силна, висока чистота. Погоден за играње фино. Име на производот : Месинг плочи : Различни различни дебелини за да изберете.

Кон својствата

Производи во категоријата