Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Метална халидна светлина, M135

Метална халидна светлина, M135

DEN 721.60
 

Производот е достапен
Достапност

Метална халидска светлина, вид на тела за опасна локација, метален халидски ламба тип, количина на ламба 1, ознака на сијалицата M135, ламба Watts 400, предложена ставка за ламбата бр. 1pcz3, фигура за напојување 400, напон 120/208/240/777 V AC, без ламба, без ламба, без ламба, без ламба, без ламба Вклучено, температура на околината. Опсег -40 степени F, куќиште материјал без бакар алуминиум, финиш за куќиште на тен, таванот/приврзокот/стабион/монтирање на wallидот, должина 11 1/4 in, висина 22 1/4 во, ширина 11 1/4 in. Метална халадиска светлина Тема, вид на тешка за опасна локација, метален халидски ламба, количина на ламба 1, ознака на сијалицата M135, ламба Вотс 400, предложена ставка за ламби бр. Температура. Опсег -40 степени F, куќиште материјал без бакар алуминиум, финиш за куќиште на тен, таванот/приврзокот/станбенот/монтирањето на wallидот, должината 11 1/4 in, висината 22 1/4 во, ширина 11 1/4 in. Назначување на сијалица : M135, висина : 22 1/4 IN, LAMP Watts : 400.

Кон својствата

Производи во категоријата