Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mewutal 2 парчиња Водден кабинет влече должина од 136мм/5,35 рачки со фиоки со алуминиумска база на легура, за гардероба плакарот за гардероба

Mewutal 2 парчиња Водден кабинет влече должина од 136мм/5,35 рачки со фиоки со алуминиумска база на легура, за гардероба плакарот

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Погодно е за гардероби, фиоки, ормани, гардероби, плакари, ТВ -кабинети, книги, вински ормани, итн. -Панак Вклучен : 2 × Рачка на кабинетот со завртки. -Кабинет Големина на рачката : 136 × 15 × 41мм/5,35 "× 0,59" × 1,61 "(L*W*H). Центар за дупки Големина : 96мм/3,78". Вклучен пакет : 2 × Рачка на кабинетот со завртки. Големина на основата на алуминиумската легура : 10 × 26мм/0,39 "× 1,02" (D*H). -Основа за инсталирање, само користете вежба и завртки за да ги инсталирате влечењата. Големина : 96мм/3,78 ". Направено од дрво, тоа е цврсто и издржливо, отпорни на абење и отпорни на капки, површината е мазна и не ги повредува рацете и има долго време на услуга. -Материјал : дрво+алуминиумска легура. Лесно за инсталирање, само користете вежба и завртки за да ги инсталирате влечењата. -АЛУМИНУМ АЛЕМИНА ОСНОВА : 10 × 26мм/0,39 "× 1,02" (D*H). Вклучен пакет : 2 × Рачка на кабинетот со завртки. Не боли раце и има долго време на услуга. -Ситлива за гардероби, фиоки, ормани, гардероби, плакари, ТВ -кабинети, книги, вински ормани, итн. Лесно за инсталирање, само користете вежба и завртки за да ги инсталирате влечењата. Спецификации : -Која : Браун. Поради разликата на светлината и дисплејот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата.

Кон својствата

Производи во категоријата