Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мг Трки Знаме Печати Памучна Капа

Мг Трки Знаме Печати Памучна Капа

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

100% памук. Велкро затворање. Миење Раце Само. Изработени од 100% памук. Една големина најмногу се вклопува со прилагодливо велкроризирано затворање на ременот, кое одговара на големината 7 1/2. Опремен со внатрешна лента за капа. Возрасни / Мажи. Круната е длабока 4 инчи. Трки дизајниран памук твил топката капа за мажи.6 мали дупки за вентилација поставени на секој панел на круната.Круна со цврста боја.Печатењето на тркачкото знаме е прикажано на сметката и задниот ремен.Предната круна е структурирана.Бил е цврст и претходно закривен, еднобоен под сметката.6 панели.Среден профил.Нашата тркачка топка капа е одлична за тркачки серии, трки со автомобили, игри, емисии, настани и други.Цела Сезона.8,5 (W) X 10(L) X 5 (H) инчи.Издржлив, мек и густ материјал.Достапно во различни бои и стилови.

Кон својствата

Производи во категоријата