Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мгвје Млечна Тава,Садови За Готвење Дома Нелеплив Тенџере, Садови За Готвење Дома Нелеплив Тенџере И Капак, Лесно Чистење, Нелеплива Тава За Млеко

Мгвје Млечна Тава,Садови За Готвење Дома Нелеплив Тенџере, Садови За Готвење Дома Нелеплив Тенџере И Капак, Лесно Чистење, Нелеплива

DEN 1331.20
 

Производот е достапен
Достапност

Алуминиумска легура тенџере и бука рачка. Изработени од висококвалитетен Алуминиум и 5 слоја нелеплива обвивка. Совршен за вашите топли пијалоци, супи, ориз и сите видови пијалоци и храна. Нелепливата цена на церастон бара малку или никакво масло, овозможувајќи поздрав готвач и полесно чистење. Погоден за сите видови плочи за готвење, вклучително и индукција; не за употреба во рерна/под скара.

Кон својствата

Производи во категоријата