Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
МИГУО ПРОДАВНИЦА Уникатен Креативен Цртан Филм Мали Обетки Од Печурки Поставете Симпатична Легура Печурки Акција Изразување Обетки За Жени Девојки Празник Подар?

МИГУО ПРОДАВНИЦА Уникатен Креативен Цртан Филм Мали Обетки Од Печурки Поставете Симпатична Легура Печурки Акција Изразување

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Безбеден материјал : цената е умерена, без никел и без олово, неалергенска, само нарачајте ако ви се допаѓа. Лесен дизајн : не го зголемува оптоварувањето на увото. Практично, не е лесно да падне и изгуби.Појавување со соодветна облека за различна ситуација, тие се популарен и моден накит. Стил : обетки Од Печурки, достапни во неколку бои, многу погодни за секојдневно облекување, мала тежина, нема да направат вашите уши да се чувствуваат тешки. Рачно изработени обетки, многу деликатни, се најдобри за сопруги, ќерки, пријатели, девојки убав подарок за дипломирање за роденденско пријателство. Совршен Подарок : производите може да се користат на родендени, банкети, забави, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот На Мајката, Денот на Вљубените и други прилики, на мајки, баби, сопруги, девојки, ќерки, сестри, најдобри пријатели или што Било со уметнички вкус Луѓе испратени.иц вкус луѓе испратени. Ние ветуваме : одговорете на вашата порака во рок од 24 часа, незадоволни од 100% наплата.

Кон својствата

Производи во категоријата