Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Микроскопски Додатоци 0,3 Х 0,35 Х 0,5 Х 2Х 1Х Помошни Објективни Леќи, 10а 300 Х 120 Х 180 Х Леќа Лабораториски Потрошни Материјали

Микроскопски Додатоци 0,3 Х 0,35 Х 0,5 Х 2Х 1Х Помошни Објективни Леќи, 10а 300 Х 120 Х 180 Х Леќа Лабораториски Потрошни Материјали

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Зголемување : 1 Х. Тип На Производ : Микроскоп Помошна Леќа. Зголемување : 0,3 X 0,35 X 0,5 X 0,75 X 2 X. Заштитна Леќа : 1 X. Одговара ЗА : 42 MM 10a Монокуларна Леќа 120 X 180 X 300 X 200 X 500 X. со добра издржливост и стабилност,Извонредна изработка,стабилни и сигурни перформанси,со долг работен век. Изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив и издржлив. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние сме онлајн за вас 24 часа на ден.

Кон својствата

Производи во категоријата