Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Милионка 1000 кубика Храна Одделение Кислород Апсорбери За Складирање На Храна 30 Пакети, Кислород Апсорбер Пакети За Домашна Непредвидлива, Опстанок, Вакуум Кеси, Ко

Милионка 1000 кубика Храна Одделение Кислород Апсорбери За Складирање На Храна 30 Пакети, Кислород Апсорбер Пакети За Домашна

DEN 175.84
 

Производот е достапен
Достапност

ПАКУВАЊЕ ОД 2 АПСОРБЕРИ НА КИСЛОРОД во ЕДНА КЕСА - вакуумско запечатени 2-пакувања спречуваат изложеност на воздух и ја максимизираат ефикасноста. Одлично за сите видови храна. ПРОДОЛЖЕТЕ ГО РОКОТ на ТРАЕЊЕ - нашите пакети со апсорбери на кислород од 1000 кубика можат да помогнат да се продолжи рокот на траење на производот и да се одржи свежината на производот, што го прави вашето складирање многу полесно. Продолжете го рокот на траење за храна. Погоден За Запечатувач На Вакум и Запечатувач на Топлина., може да помогне во одржување на оригиналниот вкус, вкус, боја и хранлива вредност на храната за да ја одржувате храната свежа долго време. Одлично за секојдневно складирање. Дозволете да тренирате во секое време и насекаде. Врвен квалитет и издржлив. Широка УПОТРЕБА - апсорберите На кислород се широко користени во секојдневниот живот складирање храна, како што се домашно отсечено, јаткасти плодови, зачини, бонбони, лекови, храна за домашни миленици итн. Продолжете го рокот на траење на храната.

Кон својствата

Производи во категоријата