Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Слатки Животни Лисица Зајаци Шема Пренослив Случај Носителот Организација

Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Слатки Животни Лисица Зајаци Шема Пренослив Случај Носителот Организација

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

[Совршени Подароци] оваа мала козметичка торба за складирање е прекрасен мал подарок за лекување на себе, убава жена е деликатна! Подарок од висока класа, совршен за давање како сладок корисен подарок на вашата сестра, мајка и пријатели. [Издржлив Материјал] Овие Држачи За Кармин Од Стп кожа се изработени од висококвалитетна кожа и внимателно зашиени до совршенство. Може да се носи кога патувате, одите на забави, пазарувате, излегувате, многу прилики. Преку Нашата Мала Футрола За Кармин, Направете Ве Поделикатни, Направете Ја Вашата Работа Поорганизирана. Направете Ве Поделикатни. Само извадете ја оваа мала футрола, лесно можете да се шминкате гледајќи во огледалото со булит. Малата големина е погодна за носење кога патувате или забавувате. На овој начин не треба да го барате вашиот кармин насекаде.[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или торбата и да се направи карминот да остане на место. Секоја Жена Или девојка Заслужува Да Има Нежен Живот И Да се Однесува Добро Со себе. Прекрасни модели, извонредни и мали стилови, едноставен и стилски дизајн на сечење, покажува повеќе женска креативност и различни.

Кон својствата

Производи во категоријата