Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мини вентилатор, преклопна рачка погодна практична силна трајна рачна фанови Мини големина за отворено

Мини вентилатор, преклопна рачка погодна практична силна трајна рачна фанови Мини големина за отворено

DEN 58.40
 

Производот е достапен
Достапност

Рачка за преклопување : Дизајнирано со рачка за преклопување, е многу погодна за употреба на отворено, ви носи ладност во жешкото лето. Материјал ABS : Направен од ABS материјал, структурата е силна, со отпорна на притисок, може да се користи со доверба. Кога напонот на батеријата е на ниско ниво, светлината трепка, ве молиме наполнете во временска специфична : Тип на ставка : Преклопување на фанпродукција Материјал : ABS пластика, електронски компо. Симпатичните, мали и практични гаџети се погодни за повеќето луѓе. Рачка за преклопување : Дизајнирано со рачка за преклопување, е многу погодна за употреба на отворено, ви носи ладност во жешкото лето. Идеален подарок : Може да им се даде на вашето семејство и пријатели како подарок. 3 Ниво : Со 3 поставки за брзина, ветрот е силен и траен, овозможувајќи ви да се одржувате ладно и удобно во жешкото лето. Материјал ABS : Направен од ABS материјал, структурата е силна, со отпорна на притисок, може да се користи со доверба3.

Кон својствата

Item Type:
Folding Fan
Product Material:
ABS Plastic, Electronic Compo

Производи во категоријата