Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Minka Lavery Minka 72170-189 Традиционален два лесни џебни фенер од колекцијата Ирвингтон Манор во бронза/Darkfinish 2, UPC-747396087351

Minka Lavery Minka 72170-189 Традиционален два лесни џебни фенер од колекцијата Ирвингтон Манор во бронза/Darkfinish 2, UPC-747396087351

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Семејство : Винтерфилд. Висина : ширина од 19,00 инчи : 8,50 инчи. Тип на светлина : Стакло и делови за замена. Заврши : Бронза во Челси. Број на светла : 2, тип на сијалица : B10.5, Сијалица (и) Вклучен : Бр. Семејство : Винтерфилд. Висина : ширина од 19,00 инчи : 8,50 инчи. Тип на светлина : Стакло и делови за замена. Заврши : Бронза во Челси. Број на светла : 2, Тип на сијалица : Б10.5, Сијалица (и) Вклучени : Бр. Групацијата Минка порасна за да стане лидер во индустријата за декоративно осветлување. Како компанија, ние се гордееме со квалитетот и изработката на секоја тела што ја произведуваме.

Кон својствата

Производи во категоријата