Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
минкиси Дифузор За Коса Оул Дифузер Додатоци За Стилизирање На Коса Дифузер Кадрава Коса Кадрава Девојка Дифузор Дифузер За Коса Фен Ракавици Сунѓер Анти-врел Фен

минкиси Дифузор За Коса Оул Дифузер Додатоци За Стилизирање На Коса Дифузер Кадрава Коса Кадрава Девојка Дифузор Дифузер За

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

- Големина : Околу 12х12х3 см; 4, 72х4, 72х1, 81 инчи дифузер за сушење коса. Дифузор за Дувалка за коса : Изработен од материјал против врел сунѓер, издржлив и безбеден за трајна употреба. - Изработен од материјал против врел сунѓер, издржлив и безбеден за трајна употреба капак за ветер за фен за коса. - Флексибилен, погоден за различни фен за коса дифузор за коса.топла алатки дифузор Ова е фен за коса дифузор, изработен од сунѓер материјал, издржлив и анти-попарувачки. ДИФУЗЕР ЗА Коса САМ : Изработен од материјал против врел сунѓер и безбеден за употреба.Додаток За Дифузор за коса : Изработен од материјал против врел сунѓер, издржлив и безбеден за трајна употреба. - , не е лесно да се изгори, Нема мирис и Отпорен На Гребење Анти-врел Капак За Сушење. - Дифузорот за коса за дифузија на воздухот од вентилаторот и рамномерно сушење на фен за коса со сунѓер за коса. - Без нивна помош, можете да добиете и убав дифузер за фен за коса.Информации за стокатадифузер За Коса За Брановидна коса Едноставен дизајн, за дома или фризерски салон. Капак За Прицврстување На Вентилаторот за ветер : дифузер За фен За коса Од мрежа Изработен од сунѓер против врел материјал, издржлив и безбеден за трајна употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата