Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mitsubishi GT15-J61BT13 CC-Link, приклучок без терминал / терминал блок, комуникациска единица, вклучува / 2 прекинувач на отпорник / 110 и13 0ohm, интерфејс за GT15, завртка монтирање

Mitsubishi GT15-J61BT13 CC-Link, приклучок без терминал / терминал блок, комуникациска единица, вклучува / 2 прекинувач на отпорник

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

(ID) Интерфејс за GT15. CC-Link. Комуникациска единица. Вклучува / 2 прекинувач на отпорник / 110 и13 0ohm. Монтажа за завртки. (ID) Интерфејс за GT15. CC-Link. Комуникациска единица. Вклучува / 2 прекинувач на отпорник / 110 и13 0ohm. Монтажа за завртки.

Кон својствата

Производи во категоријата